Αρχική » Ανακοινώσεις » Πρόσκληση συμμετοχής στο Φεστιβάλ European School Radio μέσω ΠΣΔ

Πρόσκληση συμμετοχής στο Φεστιβάλ European School Radio μέσω ΠΣΔ

3?ο?Πανελλήνιο Φεστιβάλ Μαθητικού Ραδιοφώνου

Η Επιστημονική Εταιρία European School Radio,?το πρώτο Μαθητικό Ραδιόφωνο προσκαλεί όλα τα σχολεία Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης να συμμετέχουν στον διαγωνισμό ραδιοφωνικού ηχητικού μηνύματος και τραγουδιού ???Κάν? το ν? ακουστεί???. ?Ο Διαγωνισμός γίνεται στα πλαίσια του 3ου Πανελλήνιου Φεστιβάλ Μαθητικού Ραδιοφώνου και απευθύνεται σε μαθητές/τριες σχολείων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης. Έχει αριθμό έγκρισης απο το Υπουργείο Παιδείας, έρευνας και Θρησκευμάτων 28167­Δ2 18­02­2016.

Λεπτομέρειες σχετικάμε τις προθεσμίες στο επόμενο Πρόσκληση συμμετοχής στο Φεστιβάλ European School Radio μέσω ΠΣΔ.