Αρχική » Ανακοινώσεις » Ενημερωτικό σημείωμα συλλόγου γονέων & κηδεμόνων ΓΕΛ Σητείας

Ενημερωτικό σημείωμα συλλόγου γονέων & κηδεμόνων ΓΕΛ Σητείας

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΓΕΛ ΣΗΤΕΙΑΣ                                   Σητεία, 08/10/2019

Αγαπητοί γονείς & μαθητές,

Σας ενημερώνουμε ότι, μετά την αποχώρηση από το Δ.Σ. του συλλόγου της προέδρου και του αντιπροέδρου λόγω αποφοίτησης των παιδιών τους από το σχολείο μας και την κάλυψη των κενών αυτών από τα αναπληρωματικά μέλη, η νέα σύσταση του Δ.Σ. έχει ως εξής:

Πρόεδρος:                                   Χρυσουλάκη Σοφία         τηλ.: 6985804902

Αντιπρόεδρος:                          Κυριακουλάκη Χριστίνα  τηλ.: 6983510082

Ταμίας:                                         Παπαϊωάννου Κυριάκος τηλ.: 6979104297

Γραμματέας:                              Μανταλιωτάκης Νίκος    τηλ.: 6938763219

Ειδική Γραμματέας:               Ξενικάκη Βίκυ                 τηλ.: 6970125805

Σύμβουλος Δημ. Σχέσεων: Κακαριάρης Λεωνίδας           τηλ.: 6973589851

Μέλος:                                 Κοντεμενιώτης Φειδίας

Το email του συλλόγου μας είναι: sg.gelsitias@gmail.com

Επίσης σας ενημερώνουμε ότι η ετήσια εισφορά για το σύλλογο είναι 10€/μαθητή (για 2 παιδιά 15€). Κάθε Τρίτη & Πέμπτη από 15/10/2019 έως 15/12/2019, από 13:30 έως 14:10 θα βρίσκεται στη γραμματεία του σχολείου εκπρόσωπος του ΣΓ&Κ, για την είσπραξη της εισφοράς αλλά και για οποιοδήποτε ζήτημα σας απασχολεί και μπορεί να συνεισφέρει ο σύλλογος. Όλοι οι γονείς θεωρούνται αυτοδίκαια μέλη του Συλλόγου. Ως εκ τούτου για οποιοδήποτε θέμα σας απασχολεί ή για οτιδήποτε έχετε να προτείνετε σε σχέση με την σωστή, ασφαλή και ομαλή λειτουργία του Σχολείου μας, μπορείτε να επικοινωνήσετε με τα στελέχη του Δ.Σ. Επισημαίνουμε ότι προκειμένου να μπορέσει ο σύλλογος να συνδράμει στα εκάστοτε θέματα που προκύπτουν, μοναδικό έσοδο του συλλόγου είναι η ετήσια συνδρομή.

Καλή σχολική χρονιά!

Εκ του Δ.Σ.

Η Πρόεδρος                                                                 Ο Γραμματέας

Χρυσουλάκη Σοφία                                                    Μανταλιωτάκης Νίκος