Αρχική » Ανακοινώσεις » Προκήρυξη διαγωνισμού για την εισαγωγή σπουδαστών στις Σχολές Αξιωματικών και Αστυφυλάκων της Ελληνικής Αστυνομίας

Ανακοινώθηκε από το Αρχηγείο της Ελληνικής Αστυνομίας η προκήρυξη διαγωνισμού για την εισαγωγή σπουδαστών στις Σχολές Αξιωματικών και Αστυφυλάκων της Ελληνικής Αστυνομίας.

Ο αριθμός των υποψηφίων που θα εισαχθούν στη Σχολή Αστυφυλάκων καθορίστηκε σε διακόσιους πενήντα (250) και εκείνων που θα εισαχθούν στη Σχολή Αξιωματικών σε σαράντα (40).

Προσοχή !!!!!!!!!!!!!!!  Η Αίτηση συμμετοχής με τα απαραίτητα δικαιολογητικά πρέπει να υποβληθούν στο Αστυνομικό Τμήμα του τόπου κατοικίας ή διαμονής των υποψηφίων, μέχρι και την ώρα 15.00 της 06-06-2018.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab